Szkolenie

Kompetencje sprzedażowe

Cena: 399,00 zł za licencję

Zakup w paczkach

Ilość licencjiCena za sztukę
1-10 399,00 zł
11-50 369,00 zł
51-100 339,00 zł
101-500 299,00 zł
500+ 249,00 zł

Miedzynarodowe standardy symulacji m-t-m Silnik gry symulacj m-t-m Urealnienie treści symulacji m-t-m Unikalny design symulacji m-t-m Cross-platform symulacji m-t-m

 

Skuteczna sprzedaż jest sztuką

Parafrazując słowa Dwighta Eisenhowera, można powiedzieć, że skuteczny sprzedawca to osoba potrafiąca namówić do zakupu w taki sposób, by nabywca pozostał w przekonaniu, iż wyboru dokonał z własnej, nieprzymuszonej woli. Musi on wiedzieć, jak przekonać Klienta, że lepiej by posiadał oferowany produkt niż pieniądze, które musi na niego wydać bądź też przekonanie Klienta, że oferowany w danej cenie produkt przewyższa podobne produkty konkurencji - nawet jeżeli proponowany towar jest warty mniej.

Oczywiście, to tylko teoria. Ale teoria jest przecież podstawą skutecznego działania! To szkolenie może się stać dla Ciebie właśnie taką podstawą - oferując pokaźną dawkę wiedzy dotyczącej technik sprzedaży sprawi, że inaczej będziesz patrzeć na każdą, nawet najzwyklejszą, sprzedaż. A to wszystko dzięki środowisku symulacji, które pozwoli Ci na zdobywanie tej wiedzy w sposób miły i przyjemny, a do tego pozwoli Ci spojrzeć z perspektywy na wyzwania, stojące na drodze każdego handlowca.

Głównymi elementami tego szkolenia są zagadnienia związane z technikami sprzedaży - jest ono zatem przeznaczone dla osób, które myślą o rozpoczęciu kariery w sprzedaży i chcą poznać trochę informacji dotyczących podstawowych technik sprzedaży, jak procedura kontaktów z Klientem, przełamywanie obiekcji, radzenie sobie z trudnym Klientem itp. Jednak produkt ten będzie również niezwykle przydatny dla tych, którzy już są sprzedawcami - pozwoli im odświeżyć posiadaną przez nich wiedzę poprzez symulację przygotowania, przeprowadzenia i zamknięcia sprzedaży.

Symulacja decyzyjna trwa około 4 godzin, w trakcie których Użytkownik wcieli się w postać sprzedawcy, który staje przed podwójnym wyzwaniem - ma poprowadzić pierwszą w swojej karierze sprzedaż flagowego produktu firmy, a jednocześnie wykazać się jako trener i przewodnik młodego sprzedawcy, który stawia swoje pierwsze kroki w świecie biznesu. Symulacja dla każdego będzie miała nieco inny przebieg - w zależności od postępów i dokonywanych wyborów, treść produktu będzie spersonalizowana. Dodatkowo, jJeśli nasz System ma aktualne dane o assessmencie Użytkownika w zakresie kompetencji sprzedażowych, to szkolenie inteligentnie przekonfiguruje się tak, że Użytkownik będzie uczył się tylko w zakresie swoich luk kompetencyjnych. 

20 typów angażujących ćwiczeń, międzynarodowe standardy będące gwarancją jakości treści merytorycznych oraz zastosowanie technik game designu pozwoliły na uzyskanie niezwykłego, angażującego produktu, którego wartość dodatkowo podkreślona jest unikalnym, malarskim środowiskiem graficznym (postacie i miejsca akcji są tworzone ręcznie przez utalentowanych ilustratorów).

Symulacja oparta jest na multiplatformowym silniku gry i ma na celu postawienie uczestnika w realnych sytuacjach biznesowych oraz skonfrontowanie go z ciekawymi, realnymi postaciami. Postacie we wszystkich produktach tworzone są poprzez zastosowanie profili osobowościowych bazujących na typach MBTI.

Szkolenie online Przedstawiciel Handlowy

Do góry

 

Sprzedawca - międzynarodowy profil kompetencyjny

12  kompetencji  74 

wskaźników
behawioralnych

 70  kryterów
merytorycznych

Profil kompetencyjny symulajci m-t-m
Produkt powstał w oparciu o współpracę z zespołem trenerów, assessorów i ekspertów merytorycznych jednocześnie realizując wysokie wymagania międzynarodowych standardów kształcenia managerów. Symulacja fabularna realizuje założenia urealnienia postaci, miejsc i sytuacji biznesowych z zastosowaniem wirtualnej rzeczywistości realizowanej przez jeden z wiodących silników gier.

Szkolenie to pozwala na rozwój kluczowych kompetencji, badając je według kryteriów merytorycznych, zgodnych z międzynarodowymi standardami NQF. Zaawansowany algorytm precyzuje udział poszczególnych kompetencji w profilu ze względu na ich wagę dla stanowiska pracy.

Do góry

 


Trwałe efekty szkolenia

W ramach tego szkolenia, Użytkownik będzie miał możliwość zdobycia wiedzy dotyczącej najważniejszych zagadnień związanych z prowadzeniem skutecznej sprzedaży, jakich technik najlepiej używać w danej sytuacji i będzie widział co zrobić aby zadbać również o Klienta po.

Po odbytym szkoleniu Użytkownik powinien:

 1. Rozumieć zasady sprzedaży bezpośredniej (face-to-face).
 2. Wiedzieć, jak przygotować się do rozmowy sprzedażowej.
 3. Potrafić przeprowadzić rozmowę sprzedażową podczas spotkania z Klientem.
 4. Wiedzieć, jak radzić sobie z obiekcjami ze strony Klienta.
 5. Umieć zamknąć sprzedaż.
 6. Rozumieć zasady sprzedaży telefonicznej.
 7. Wiedzieć, jak zamknąć sprzedaż w trakcie rozmowy telefonicznej z Klientem.
 8. Wiedzieć, jak przygotować się do telefonicznej rozmowy sprzedażowej.
 9. Potrafić rozpoznać potrzeby Klienta w trakcie rozmowy telefonicznej.
 10. Umieć w sposób jasny i klarowny przedstawić zalety sprzedawanych produktów/usług w trakcie telefonicznej rozmowy sprzedażowej.
 11. Wiedzieć, jak radzić sobie z obiekcjami ze strony Klienta w trakcie telefonicznej rozmowy sprzedażowej.
 12. Znać techniki, regulacje, wytyczne organizacyjne i dobre praktyki generowania wyników sprzedaży.
 13. Wiedzieć, jak praktycznie generować wyniki sprzedaży.
 14. Potrafić zidentyfikować grupę docelową dla sprzedawanych produktów/usług.
 15. Wiedzieć, jak dobrze poznać potrzeby Klienta, ujawniane po zamknięciu sprzedaży.
 16. Umieć zaspokoić posprzedażowe potrzeby Klienta.
 17. Potrafić ocenić proces sprzedaży po jego zakończeniu.
 18. Wiedzieć, jak radzić sobie z obiekcjami

Szkolenie implementuje międzynarodowe standardy oceny kwalifikacji (NQF) oraz sprawdzone koncepcje psychologiczne, co gwarantuje wartość merytoryczną treści.

Uznawane przez wiele międzynarodowych instytucji kształcących i zgodne z European Qualification Framework standardy zawierają:

   • Opisy oczekiwanych rezultatów kształcenia.
   • Kryteria oceny.
   • Przyporządkowane rezultatom kluczowe kompetencje.

Szkolenie online Techniki Sprzedazy

Do góry

 

 Jakie korzyści osiągnie Użytkownik?

 1. Pozna najróżniejsze techniki sprzedaży.
 2. Zdobycie wiedzy dotyczącej tego, jak być efektywnym sprzedawcą.
 3. Wzrosnie efektywności zarządzania projektami.
 4. Zdobędzie wiedzę na temat tego, jak radzić sobie zarówno z typowymi, jak i z trudnymi sytuacjami w trakcie sprzedaży.
 5. Wszkolony zostanie przez zaawansowaną symulacje decyzyjną w postaci fabularnej wykorzystująca realne miejsca i sytuacje.
 6. Wcieli się w postacie oparte o realne typy osobowości (MBTI).
 7. Uzyska komentarze i porady z perspektywy praktyka.
 8. Uzyska łatwiejszą możliwość zmiany ścieżki kariery.
 9. Przygotuje go dobrze do wymarzonego stanowiska pracy.
 10. Uzyska certyfikat ukończenia szkolenia.

Szkolenie online Techniki Sprzedazy

Do góry

 

Wsparcie procesów HR

 1. Jest to innowacyjne rozwiązanie dla nowoczesnych działów HR.
 2. Produkt umożliwia oparcie strategii rozwoju kadr o uznane międzynarodowe standardy (NQF).
 3. Po ukończeniu produktu Użytkownik otrzymuje intuicyjny, automatycznie generowany raport.
 4. Jest to wsparcie dla zarządzania międzynarodowymi zespołami.
 5. Zastosowanie tego rozwiązania oszczędza koszty i optymalizuje procesy HR.
 6. Szkolenie zapewnia trwałość efektów szkoleniowych przez zastosowanie cyklu Kolba.

Szkolenie online Techniki Sprzedazy

 Do góry

 

Urealnienie rozgrywki

Treść jest najważniejsza - z tym chyba każdy się zgodzi. Niezwykle ważne jest również w jakiej formie ta treść zostanie podana. Symulacja fabularna daje możliwość pokazania w sposób urealiony całego bogactwa świata, relacji międzyludzkich, czy sytuacji w której się użytkownik znajduje. 

Grywalne symulacje, przez zastosowane w nich technologie oprate o silnik gry, nie tylko dają możliwość odtworzenia złożoności świata w parametrach gry, ale urealniania sytuacji przez warstwę graficzną.

Symulacja stanowi alternatywę dla tradycyjnego formularza internetowego i zawiera: 

 1. Poczucie konsekwencji własnych decyzji. Najtrwalej człowiek uczy się przez doświadczenie: na własnych sukcesach lub błędach, obserwując skutki własnych działań.
 2. Nieliniową rozgrywkę dającą możliwość przetesowania różnych rozwiązań każdej sytuacji.
 3. Fabułę symulacji, która posiada różne zakończenia zależne od dokonanych przez użytkownika wyborów. Daje to możliwość przetestowania różnych scenariuszy zdarzeń w wirtualnych, symulowanych warunkach, bez ponoszenia kosztów tych wyborów w rzeczywistości. 

Inspirujące postacie 

Realistyczne, inspirujące postacie tworzone są w oparciu o ugruntowane w koncepcjach psychologicznych profile osobowości. Osobowość postaci w symulacji reprezentowana jest przez ich zachowanie, komunikację niewerbalną, ubiór czy tempr głosu. Szczególną wagę przywiązujemy do zgodność i treści z teorią komunikacji, czy dobrymi praktykami komunikacji w organizacji.

Szkolenie online Techniki Sprzedazy

Do góry

 

Silnik gry

Zastosowany w m-t-m system stanowi dużo więcej niż prostą elektronizację papierowej wersji Assessment Center (dotychczasowe próby przeniesienia tej metody do postaci elektronicznej kończyły się reprezentacją treści w postaci testów). Zastosowanie silnika symulacji bazującego na silniku gry pozwala na stworzenie o wiele bogatszego świata realnych sytuacji biznesowych, w które w które wciela się użytkownik.

Unity logo Symulacja m-t-m

Technologia Unity3d to bardzo popularne środowisko rozwoju gier zawierające narzędzia do tworzenia interaktywnych treści 2D i 3D. Jedną z jej głównych zalet jest prostota publikacji aplikacji na różne platformy sprzętowe (PC, tablety, smartfony) i systemowe (Windows, Mac, iOS, Android).

Dzięki zastosowaniu tej technologii jesteśmy w stanie:

 1. Tworzyć znacznie bardziej złożone produkty niż tradycyjne produkty eLearningowe.
 2. Zwiększyć interaktywność tworzonych treści (co zbliża symulacje do jakości prezentowanej przez gry).
 3. Tworzyć produkty cross-platform (na PC, tablety, smartphony) z pełną możliwością synchronizacji między różnymi urządzaniami. Użytkownik może zacząć produkt na komputerze PC, a skończyć na tablecie.

Szkolenie online Techniki Sprzedazy

Do góry

 

 Umiejętności sprzedaży - oj jak potrzebne!

[Mężczyzna] Dziękuję Panu. Zadzwonię, jak się zdecyduję. Do widzenia.
Marian patrzył, jak mężczyzna odchodzi, stawiając wyżej poły płaszcza, ze względu na dość chłodny wiatr, wiejący od zachodu. Marian poprawił szalik, na głowę naciągnął kaptur i ruszył w stronę mieszkania. To już ósmy potencjalny klient w tym tygodniu, który przyszedł w sprawie ogłoszenia dotyczącego sprzedaży auta. Jak dotąd wszyscy przychodzili, oglądali, cmokali, brali numer i odchodzili. Oczywiście, żaden z nich nigdy nie zadzwonił.
[Nina] I co? - spytała, jak tylko wszedł do domu.
[Marian] Jak zwykle - odpowiedział, wieszając kurtkę na wieszaku w przedpokoju. - Kolejny oglądacz, ale ten był przynajmniej przyjemny. 
[Nina] O rany... - odpowiedziała. - Chyba nigdy nie sprzedamy tego samochodu.
[Lenka] O, nie mówiłaś, że sprzedajecie auto - powiedziała, która siedziała obok Marioli na sofie. Marian całkiem lubił tę koleżankę swojej żony. Wygadana, ale nie w ten irytujący, pusty sposób, jaki był udziałem pozostałej cześć szczebiotliwej damskiej grupy, w której obracała się Nina.
[Nina] A wiesz, myśleliśmy o czymś większym - wyjaśniła. - Ostatnio dużo podróżowaliśmy, no i nasze auto przestało nam wystarczać. Poza tym, kto wie, może wkrótce pomyślimy o powiększeniu rodziny? - uśmiechnęła się Nina i znacząco popatrzyła na Marana.
[Marian] Dokładnie tak - odparł  i również się uśmiechnął. - Ale jak tak dalej pójdzie, to chyba nie doczekamy się większego auta.
[Lenka] A może coś źle robisz? Może trzeba lepiej zareklamować towar, wyjść "frontem" do klienta, jakoś go przyciągnąć, zachęcić? - wyrzuciła na jednym oddechu.
[Marian] Hmm... O tym nie pomyślałem. Ogłoszenie przecież powinno wystarczyć, zawarłem tam wszystkie informacje.
[Lenka] Ogłoszenie ogłoszeniem, ale towar sam się nie sprzeda - odparła. - Musisz jakoś złapać klienta na haczyk, a do tego nie wystarczy samo ogłoszenie.
[Nina] A jak to zrobić? - zainteresowała się.
[Marian] No właśnie, jak? - zawtórował jej.
[Lenka] Widzicie - odpowiedziała, wygodniej rozpierając się na sofie - ostatnio przechodziłam całkiem fajne szkolenie dotyczące sprzedaży. Nauczyłam się z niego paru naprawdę fajnych rzeczy, które mogłyby Wam pomóc. Na przykład...

Szkolenie online Techniki Sprzedazy

Do góry