Szkolenie

Kompetencje przedsiębiorcy

Cena: 339,00 zł za licencję

Zakup w paczkach

Ilość licencjiCena za sztukę
1-10 339,00 zł
11-50 299,00 zł
51-100 249,00 zł
101-500 399,00 zł
500+ 369,00 zł

Miedzynarodowe standardy symulacji m-t-m Silnik gry symulacj m-t-m Urealnienie treści symulacji m-t-m Unikalny design symulacji m-t-m Cross-platform symulacji m-t-m

 

Przekuj marzenia o sukcesie w rzeczywistość

Steve Jobs, Bill Gates, Larry Page i Sergey Brin - te nazwiska na stałe wpisały się w annały historii i zazwyczaj są wymieniane jako ci, którzy osiągnęli sukces w biznesie. Pierwszy jest wizjonerem, który sprawił, że firma Apple jest tym, czym jest teraz, drugi zbudował Microsoft, a dwaj ostatni są twórcami Google. Są różnymi ludźmi, kierującymi się różnymi systemami wartości, zasadami - jednak łączą ich wspólne cechy: odwaga, kreatywność, chęć do osiągnięcia sukcesu swojej firmy, właściwe podejście do rozwiązywania problemów.

Dzięki temu szkoleniu będziesz mógł nabyć cechy, które uczyniły wielkimi wyżej wymienionych ludzi. Pozwoli Ci znaleźć odpowiedź na pytania: Jak prowadzić biznes? Jak przekuć pomysł na własny biznes ? Jak zrozumieć sedno biznesplanu i znaczenie zarządzania finansami? Jak radzić sobie z wyzwaniami, jakie stają na mojej drodze jako właściciela firmy? Te pytania są głównymi zagadnieniami w tym produkcie.

Symulacja decyzyjna trwa około czterech godzin, w trakcie których Użytkownik wcieli się w postać początkującego przedsiębiorcy, wizjonera, który swój pomysł na biznes i entuzjazm chce przekuć na sukces rynkowy. Symulacja dla każdego będzie miała nieco inny przebieg - w zależności od postępów i dokonywanych wyborów, treść produktu będzie spersonalizowana. Jeśli nasz System ma aktualne dane o assessmencie Użytkownika w zakresie kompetencji przedsiębiorczych, to szkolenie inteligentnie przekonfiguruje się tak, że Użytkownik będzie uczył się tylko w zakresie swoich luk kompetencyjnych. 

20 typów angażujących ćwiczeń, międzynarodowe standardy będące gwarancją jakości treści merytorycznych oraz zastosowanie technik game designu pozwoliły na uzyskanie niezwykłego, angażującego produktu, którego wartość dodatkowo podkreślona jest unikalnym, malarskim środowiskiem graficznym (postacie i miejsca akcji są tworzone ręcznie przez utalentowanych ilustratorów).

Symulacja oparta jest na multiplatformowym silniku gry i ma na celu postawienie uczestnika w realnych sytuacjach biznesowych oraz skonfrontowanie go z ciekawymi, realnymi postaciami. Postacie we wszystkich produktach tworzone są poprzez zastosowanie profili osobowościowych bazujących na typach MBTI.

Szkolenie online Inspirujaca Przedsiębiorczosc

Do góry

 

Przedsiębiorca - międzynarodowy

profil kompetencyjny

  kompetencji  39 

wskaźników
behawioralnych

 71  kryterów
merytorycznych

Profil kompetencyjny symulajci m-t-m

 

Produkt powstał w oparciu o współpracę z zespołem trenerów, assessorów i ekspertów merytorycznych, jednocześnie realizując wysokie wymagania międzynarodowych standardów kształcenia. Symulacja fabularna realizuje założenia urealnienia postaci, miejsc i sytuacji biznesowych z zastosowaniem wirtualnej rzeczywistości realizowanej przez jeden z wiodących silników gier.

Szkolenie to pozwala na rozwój 6 kluczowych kompetencji, 39 wskaźników behawioralnych według 71 kryteriów merytorycznych, zgodnych z międzynarodowymi standardami NQF. Zaawansowany algorytm precyzuje udział poszczególnych kompetencji w profilu ze względu na ich wagę dla stanowiska pracy.

Do góry

 

Trwałe efekty szkolenia

W ramach tego szkolenia, Użytkownik będzie miał możliwość zdobycia wiedzy dotyczącej najważniejszych zagadnień związanych z prowadzeniem własnej firmy:

 1. Jak "wystartować" biznes,
 2. Jak zdobywać wsparcie dla swojego biznesu,
 3. Jak ustalać i monitorować cele biznesowe,
 4. Jak zarządzać zmianą i oceniać jej wpływ na prowadzone przedsiębiorstwo,
 5. Jak zarządzać firmą w codziennych zadaniach: zarządzać zadaniami, rozwiązywać problemy, wspierać współpracowników,
 6. Jak rozwijać swoje umiejętności w prowadzeniu biznesu,
 7. Jak zdobyć i utrzymać klientów,
 8. Jak badać rynek i planować sprzedaż.

Użytkownik będzie rozwijał tu charakterystyczne dla przedsiębiorcy kompetencje poprzez naukę i ciągłe sprawdzanie, czy w określonych sytuacjach Użytkownik prezentuje określone zachowania.
Po odbytym szkoleniu, Użytkownik powinien:

 1. Być w stanie ocenić umiejętności, wiedzę i cechy konieczne do założenia i prowadzenia firmy.
 2. Potrafić określić swoje umiejętności niezbędne do radzenia sobie z potencjalnymi zmianami.
 3. Umieć ustalać i monitorować cele dla swojego biznesu.
 4. Wiedzieć, jak rozwijać swój pomysł na biznes.
 5. Wiedzieć, jak oceniać rynek z perspektywy prowadzonej działalności.
 6. Znać metody sprzedaży swoich produktów i/lub usług.
 7. Być w stanie ocenić opcje finansowania biznesu.
 8. Umieć monitorować przychody i wydatki w kontekście ustalonych celów biznesowych.
 9. Potrafić monitorować zyski i straty z tytułu prowadzenia własnego biznesu.

Szkolenie implementuje międzynarodowe standardy oceny kwalifikacji (NQF) oraz sprawdzone koncepcje psychologiczne, co gwarantuje wartość merytoryczną treści.

Uznawane przez wiele międzynarodowych instytucji kształcących i zgodne z European Qualification Framework standardy zawierają:

  • Opisy oczekiwanych rezultatów kształcenia.
  • Kryteria oceny.
  • Przyporządkowane rezultatom kluczowe kompetencje.

Szkolenie online Inspirujaca Przedsiębiorczosc

Do góry

 

Jakie korzyści osiągnie Użytkownik?

 1. Rozwinięte zostaną cech związanych z przedsiębioczością według uznanych międzynarodowych standardów.
 2. Szkolenie zapewni trwałość efektów szkoleniowych przez zastosowanie cyklu Kolba.
 3. Będzie mógł oparzeć strategię własnego rozwoju w oparciu o uznane międzynarodowe standardy (NQF).
 4. Szybko i sprawnie wykorzysta najlepsze efekty klasycznego Development Center do formy elektronicznej.
 5. Zdobędzie wiedzę dotyczącą tego, jak efektywnie zarządzać firmą.
 6. Uzyska komentarze i porady z perspektywy praktyka.
 7. Dostanie mośliwość "bezpiecznego" wcielanie się w rolę przedsiębiorcy.
 8. Przygotuje go dobrze do wymarzonego stanowiska pracy jako szef własnej firmy.
 9. Uzyska certyfikat ukończenia szkolenia.

Szkolenie online Inspirujaca Przedsiębiorczosc

Do góry

 

 

Urealnienie rozgrywki

Treść jest najważniejsza - z tym chyba każdy się zgodzi. Niezwykle ważne jest również w jakiej formie ta treść zostanie podana. Symulacja fabularna daje możliwość pokazania w sposób urealiony całego bogactwa świata, relacji międzyludzkich, czy sytuacji w której się użytkownik znajduje.

Grywalne symulacje, przez zastosowane w nich technologie oprate o silnik gry, nie tylko dają możliwość odtworzenia złożoności świata w parametrach gry, ale urealniania sytuacji przez warstwę graficzną.

Symulacja stanowi alternatywę dla tradycyjnego formularza internetowego i zawiera:

 1. Poczucie konsekwencji własnych decyzji. Najtrwalej człowiek uczy się przez doświadczenie: na własnych sukcesach lub błędach, obserwując skutki własnych działań.
 2. Nieliniową rozgrywkę dającą możliwość przetesowania różnych rozwiązań każdej sytuacji.
 3. Fabułę symulacji, która posiada różne zakończenia zależne od dokonanych przez użytkownika wyborów. Daje to możliwość przetestowania różnych scenariuszy zdarzeń w wirtualnych, symulowanych warunkach, bez ponoszenia kosztów tych wyborów w rzeczywistości.

Inspirujące postacie

Realistyczne, inspirujące postacie tworzone są w oparciu o ugruntowane w koncepcjach psychologicznych profile osobowości. Osobowość postaci w symulacji reprezentowana jest przez ich zachowanie, komunikację niewerbalną, ubiór czy tempr głosu. Szczególną wagę przywiązujemy do zgodność i treści z teorią komunikacji, czy dobrymi praktykami komunikacji w organizacji.

Szkolenie online Inspirujaca Przedsiębiorczosc

Do góry

 

Silnik gry

Zastosowany w m-t-m system stanowi dużo więcej niż prostą elektronizację papierowej wersji Assessment Center (dotychczasowe próby przeniesienia tej metody do postaci elektronicznej kończyły się reprezentacją treści w postaci testów). Zastosowanie silnika symulacji bazującego na silniku gry pozwala na stworzenie o wiele bogatszego świata realnych sytuacji biznesowych, w które w które wciela się użytkownik.

Unity logo Symulacja m-t-m

Technologia Unity3d to bardzo popularne środowisko rozwoju gier zawierające narzędzia do tworzenia interaktywnych treści 2D i 3D. Jedną z jej głównych zalet jest prostota publikacji aplikacji na różne platformy sprzętowe (PC, tablety, smartfony) i systemowe (Windows, Mac, iOS, Android).

Dzięki zastosowaniu tej technologii jesteśmy w stanie:

 1. Tworzyć znacznie bardziej złożone produkty niż tradycyjne produkty eLearningowe.
 2. Zwiększyć interaktywność tworzonych treści (co zbliża symulacje do jakości prezentowanej przez gry).
 3. Tworzyć produkty cross-platform (na PC, tablety, smartphony) z pełną możliwością synchronizacji między różnymi urządzaniami. Użytkownik może zacząć produkt na komputerze PC, a skończyć na tablecie.

Szkolenie online Inspirujaca Przedsiębiorczosc

Do góry

 

A może jednak?

[Paweł] Hej, coś taki smutny?
Michał podniósł głowę, którą przez ostatnie kilkanaście minut trzymał spuszczoną, starając się skoncentrować wzrok, utkwiony dotychczas w czubkach swoich butów, na źródle głosu. Nawet nie zauważył, kiedy trzymany w palcach papieros wypalił się samoistnie. Długa wstęga popiołu skierowana była w dół, jakby naśladując zwieszoną głowę Michała. Ujrzał swojego kumpla, Pawła, który szybkim krokiem zbliżał się do parkowej ławki, na której siedział.
[Michał] Cześć Paweł. A jakoś tak jestem dziś nie w sosie.
[Paweł] To już wiem - odparł, siadając obok. - Nie trzeba byś Szerlokiem, żeby to zauważyć. Z kilometra widać, że coś jest nie tak. Co jest grane?
[Michał] Ech, szkoda gadać - westchnął. Popatrzył pustym wzrokiem gdzieś w dal. Milczał przez chwilę, po czym powiedział: - Znów dziś miałem spięcie z szefem. Każde słowo krytyki traktuje jak personalny atak w swoją stronę, mimo, że wie, że mam rację. Nie pierwszy raz się to zdarzyło, ale dziś było naprawdę ostro.
[Paweł] O rany, stary, współczuję. Wiesz, ta robota Cię wykańcza. Powinieneś coś zmienić w tej kwestii.
[Michał] Ale co? - odpowiedział z bezradnością w głosie. - Mam odejść i poszukać czegoś innego? Wiesz jak jest na rynku pracy.
[Paweł] Niekoniecznie - odparł. - Z Twoją tęgą głową mógłbyś założyć własną firmę i być sam sobie szefem.
[Michał] Dzięki za komplement - uśmiechnął się lekko - ale nie wydaje mi się, żebym dał sobie radę. Przecież ja nie mam pojęcia o tym, jak się powinno prowadzić biznes.
[Paweł] Wiedzę można przecież zdobyć - odrzekł i mrugnął porozumiewawczo. - A tak się składa, że znam fajne szkolenie, które Ci w tym wydatnie pomoże.

 Szkolenie online Inspirujaca Przedsiębiorczosc

Do góry